Firmamız ikinci el kompresör satışı yapmakta olup, bütün markaların ikinci el kompresörlerinin bakımını yapıp ilk günkü sağlamlığıyla satmaktadır.
Kompresörü satın aldığınız gün firmamız tarafından garantimiz başlatılır ve herhangi bir arızasında kompresörünüzün tamiri ücretsiz olarak yapılır. Satmış olduğumuz ikinci el kompresör sistemlerinden bugüne kadar %98 oranına kadar sorunla karşılaşılmamıştır. %90′lık bir kısım ise satıştan sonra garanti süresi bitene kadar kompresöründe herhangi bir sorunla karşılaşmamış olup; ikinci el kompresör satın aldığına pişman olmamışlardır.
Yüksel Kompresör’ü tercih eden yüzlerce firmanın web sitemize girip memnuniyetlerini dile getirmiş; bu kazançlarını ve memnuniyetlerini bizimle paylaşmışlardır.

Firmamızı tercih eden müşterilerimiz hiçbir zaman olumsuz yorumlarda bulunmamıştır. ikinci el kompresör satın aldıktan sonra herhangi bir arızayla karşılaşan müşterilerimiz, 7/24 acil kompresör servisi ekibimizi arayarak kendisine özel müşteri danışmanımıza kayıt açtırıp servis personeli talebinde bulunabilirler.
Uzman servis personellerimiz, firmamızın bünyesine özenle seçilmiş olup; her biri kendi alanında uzmanlaşmış profesyonel personellerimizdir. Böyle bir kadro ile işini en güzel şekilde yapan Yüksel Kompresör, ikinci el kompresör alırlarken kendisini tercih eden firmalara teşekkür eder, daha beraber çalışabileceğini ümit eder.